ترجمه های انجام شده:   

 • پکیج زبان انگلیسی

  امروزه در دنیا اثبات شده است که هر فرد با توجه به توانایی های خود از یک یا چند راه آموزشی از جمله آموزش از طریق تصویری، آموزش از طریق صوتی، آموزش از طریق کتب، آموزش نرم افزاری و … به یادگیری زبان می پردازد. در واقع شاید این موضوع برای شما هم اتفاق افتاده باشد که یادگیری مطلبی از طریق شنیداری و دیداری برایتان آسان تر از شرکت در کلاس های درسی باشد. با توجه به همین مطلب ما در بسته جامع آموزش زبان انگلیسی لنگ لرن سعی کردیم تا تمامی روش های آموزش زبان از جمله تصویری، صوتی، کتب، نرم افزار و … را قرار دهیم. به این طریق می توان اذعان نمود که بسته جامع آموزش زبان انگلیسی تهیه شده توسط مجموعه لنگ لرن برای تمامی گروه ها مفید می باشد.

 • پکیج زبان عربی

   

  با این بسته آموزشی شما دیگر نیاز به حضور در آموزشگاه های زبان و صرف هزینه گزاف نخواهید داشت و به راحتی با اصطلاحات روزمره آشنا می شوید و به راحتی به زبان عربی صحبت خواهید کرد

   

 • پکیج زبان ترکی استانبولی

  زبان ترکی استانبولی به دلایل مختلف روز به روز از اهمیت بیشتری برخوردار گشته و علاقمندان بیشتری پیدا می کند. این موضوع علاوه بر این که به علت پیشرفت روز افزون کشور ترکیه اتفاق افتاده، از طرفی به علت همسایگی ما با این کشور و سطح روابط بالا در زمینه های مختلف، باعث شده علاقمندان زیادی به دنبال روشی کم هزینه برای آموزش زبان ترکی استانبولی باشند.

  ما تمامی منابع مفید و مرتبط آموزش زبان ترکی استانبولی را جمع آوری نموده و در پکیجی تحت عنوان بسته جامع آموزش زبان ترکی استانبولی تقدیم دوست داران این زبان شیرین نماید.

  هیچگاه منابع آموزش زبان ترکی استانبولی با این انسجام و تکامل ارائه نشده است. پیشنهاد می کنیم در صورتی که قصد یادگیری این زبان را دارید؛ بجای صرف وقت و هزینه های فراوان کلاس های آموزشی، با کمترین هزینه، خود به یادگیری این زبان ترکی استانبولی بپردازید.

   

 • پکیج زبان روسی

   روسیه پهناورترین کشور جهان است و حدودا ۱۴۵ میلیون نفر در دنیا به زبان روسی صحبت می کنند. از طرفی پس از فروپاشی شوروی سابق بسیاری از کشورهایی که در حال حاضر در شرق اروپا قرار دارند به زبان روسی صحبت می کنند. پس زبان روسی از مهمترین زبان های دنیاست.سالانه تعداد بسیار زیادی از هموطنان ما برای تحصیل ، تجارت ، تفریح و… به کشورهای روسی زبان سفر می کنند. بخصوص با گسترش سطح روابط سیاسی تهران و مسکو هر ساله بر تعداد این سفر ها افزوده شده است. و نیاز به منابع آموزش زبان روسی بیش از پیش احساس می شود.ما در وبسایت آموزش زبان لنگ لرن، برآن شدیم تا برای علاقمندان به یادگیری زبان روسی پکیجی را تحت عنوان بسته جامع آموزش زبان روسی تهیه کنیم. در این پکیج شما منابعی را هم به زبان فارسی و هم انگلیسی خواهید یافت که به شما در امر یادگیری زبان روسی کمک خواهند کرد.این بسته بریا اولین بار در ایران تهیه شده است و شما تنها با پرداخت مبلغ ۱۷۰۰۰ تومان می توانید به کلیه منابع موجود و معتبر روسی دسترسی پیدا کرده و زبان روسی را به صورت Self Study فرا بگیرید.چند مجموعه از این بسته ارزشمند، زبان روسی را کاملا به زبان فارسی آموزش می دهند که برای اولین بار منتشر شده است. در حقیقت این منابع توسط این وبسایت جمع آوری شده و در هیچ وبسایت دیگری آنها را نخواهید یافت

 • پکیج زبان آذربایجانی

  زبان ترکی آذربایجانی  زبان گفتاری اهالی در منطقه آذربایجان ایران و سایر مناطق آذربایجان نشین ایران و زبان رسمی جمهوری آذربایجان است. ترکی آذربایجانی به عنوان زبان گفتاری همچنین در نواحی شرقی ترکیه و جنوب گرجستان و داغستان رایج است. در یک آمارگیری در سال ۱۳۸۱ در ایران، ۲۳٫۳ درصد از ایرانیان زبان مادری خود را ترکی آذربایجانی عنوان کردند. زبان ترکی آذربایجانی از نظر ساختاری جزو زبانهای التصاقی بشمار می‌آید و در این زبان ریشه یک فعل یا یک اسم را می‌توان با اضافه کردن پسوندهای متعدد تغییر زمانی، جمعی و صفتی داد. ترکیب پسوندها و حالات افعال در ترکی آذربایجانی به خلق کلماتی منجر می‌شود که بیان آنها در برخی زبان‌های تصریفی با یک یا چند جمله مقدور است.

آموزش ترجمه
مشاهده در قالب پی دی اف
چاپ
فرستادن به ایمیل

مرکز ترجمه پارسیس - نحوه ثبت نام در دوره های جدید آموزش ترجمه

ثبت نام در دوره های آموزش ترجمه در مرکز ترجمه پارسیس به دو صورت انجام می پذیرد:

1. مترجمان فعال در وب سایت می توانند در حساب کاربری خود ثبت نام کنند. 
2. سایر علاقه مندان می توانند با بخش آموزش تماس بگیرند و یا پیام خود را ارسال نمایند.

لازم به ذکر است برای شرکت در دوره ها پیش نیاز خاصی به جز داشتن معلومات عمومی زبان در حد متوسط وجود ندارد.